پنج‌شنبه, 30 آبان 1398
  • ساعت : ۸:۵۳:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ 
  • کد خبر : ۵۱۶۵
قدم به قدم رو به پیشرفت:
كسب رتبه برتر شهرداری بندركنگ در ارزیابی عملكرد شهرداری های استان هرمزگان
شهرداری بندرکنگ در دوره ارزیابی عملکرد شهرداری های استان موفق به کسب رتبه برتر شد

دکتر فریدون همتی در گردهمایی شهرداران استان هرمزگان با بیان اینکه شهرداران بازوان اصلی وزارت کشور برای مدیریت شهرها می‌باشند، با اهدای لوحی شهرداری بندرکنگ را به عنوان شهرداری برتر استان معرفی کرد.


همتی بیان داشت: یکی از محورهای مهم فعالیت شهرداری‌ها در نیمه دوم سال به ویژه در شهرهای ساحلی بر مبنای ارائه خدمات به گردشگران باشد و در این راستا ایجاد فضای سبز مناسب و پاکیزگی سواحل و معابر مد نظر گرفته شود.. متن این لوح به شرح ذیل است:

جناب آقای زارعی
شهردار محترم بندرکنگ


ایفای مسئولیت در فضای سرشار از همدلی ، تفاهم، دلسوزی و صداقت ارزشمندترین سرمایه معنوی برای هر خدمتگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و تلاش در راستای خدمت به مردم شریف تجربه ای پر ارج محسوب می گردد. اکنون که به فضل الهی با تلاش و جدیت در دوره ارزیابی عملکرد شهرداری های استان در سال 1397 به شایستگی توفیق اجرای برنامه ها و اهداف تعیین شده و همچنین اجرای دقیق قوانین و مقررات و سیاست های دولت تدبیر امید ، رتبه برتر را کسب نموده اید بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات بی شائبه و شبانه روزی جنابعالی و همکارانتان تقدیم می دارم و از درگاه ایزد منان عزت و سلامت تداوم حضور آن بزرگوار و همکاران را در دستیابی به اهداف عالیه و توسعه پایدار کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران مسلئت می نمایم.

فریدون همتی
استاندار هرمزگان

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0